Skip links

Leto plné zábavy na Liptovskej Mare s IgloBrothers

Leto –  keď ti dni plynú vesmírne rýchlo a koža naberá na saturácii pigmentu.Keď jediným plnohodnotným osviežením je ponorenie sa do hlbokýchliptovských vôd a vynorenie sa s pádlom v ruke! 

 

IgloBrothers v spolupráci s PeZa Sport Liptov vám ponúkajú vodné radovánky ako súčasť vášho pobytu! Na jednej z najkrajších pláží na našom Liptovskom mori v Sielnickej Zátoke. Ak ste ešte nenavštívili Liptovskú Maru, je najvyšší čas prebádať zákutia stratených kostolov či pozorovať jej ornitologický raj! 

A pri tom sa aj nebadane spotiť, z paluby morského kajaku alebo paddleboardu.
Mara je ťažký oriešok na rozlúsknutie, no keď máte dobrodružného ducha a energiu v tele, paddleboard vás prevezie po jej chrbte a vyplaví vás na tom najpríťažlivejšom pobreží.
Ak si užívate vietor vo vlasoch, roztiahnuté kútiky a potrebujete toho objaviť veľa a rýchlo, motorový čln je správna odpoveď!
Nezabúdajte sa však poobzerať a uvedomiť si okolitú majestnátnosť nášho kraja!

 

Pre absolútnych fajnšmekrov parkuje priamo na okraji pláže – hydroplán no čo môže byť vačším zážitkom či instagramovou storkou ako video z prístatia lietadlom na hladine Liptovskej Mary medzi paddleboardujúcich sa kamarátov. Skúsený pilot Aleš Vás možno nehá aj šoférovať.


Súčastou niektorých akčných balíkov, sú spomínané aktivity v cene pobytu.

Napíšte nám, zavolajte alebo pošlite holuba a my Vám už všetko vysvetlíme 🙂

Zanechajte komentár

Používame cookies pre lepší zážitok z návštevy stránky.